Môj profil alebo odhlásiť
Žiarovka

Prečo chceme tvoj nápad

Ako to vlastne celé funguje

 1. Pomenuj svoj nápad

  Názov nápadu by mal byť stručný a výstižný. Drž sa toho, čo by si chcel zmeniť alebo vylepšiť. Vítame každý nápad, ktorý sa opiera o reálne skúsenosti a snahu o vylepšenie.

 2. Popíš svoj nápad

  Vysvetli podstatu myšlienky v niekoľkých vetách. Ako hovoríme u nás, musí tomu aj moja babička porozumieť :) Zvýšiš tak šancu na získanie veľkého množstva hlasov.

 3. Buď originálny

  Musí to byť TVOJ nápad. Pred spísaním nápadu sa ubezpeč, či sme niečo podobné už nezverejnili. My si tvoj nápad potom prejdeme a zhodnotíme možnú realizáciu. Ak vyhovuje, posunieme ho do časti Hlasovanie za nápady.

 4. Ostaň v kontakte

  Pri vyplnení nezabudni zaškrtnúť políčka k upozorneniam, aby si vedel ako sa tvojmu nápadu darí, prípadne aké komentáre k nemu dostávaš.

 5. Predaj sa

  Nezabudni, že čím viac hlasov získaš, tým väčšiu šancu na realizáciu tvoj nápad má. A preto zdieľaj svoj nápad na Facebooku, aby každý jeden z tvojich blízkych mohol hlasovať a zvýšiť šancu na úspech.

 6. Podpor aj iných

  O2 tvoríme spoločne a preto podpor hlasom ostatné nápady, ktoré ťa oslovia. Urobiť tak môžeš v časti Hlasovanie za nápady.

 7. Keď sa nápad stane skutočnosťou

  Nehovoríme veci do vetra. V časti Zrealizované nápady nájdeš podnety, ktoré nás až tak inšpirovali, že sme ich uskutočnili. Aj ty máš šancu. Tvoje nápady, tvoje O2.

Pridať nápad Hlasovať za nápady